Страница 1 из 1

Magnum M10, Magnum M20 — автосигналізації нового покоління!

СообщениеДобавлено: 24 май 2017, 07:37
130.com.ua
Компанія «МСС Україна» презентувала нові охоронні системи Magnum, які мають нові можливості для забезпечення ефективної охорони Вашого автомобіля, нові функції для зручного користування автомобілем та охоронною системою. Автосигналізація Magnum M10 та сигналізація Magnum M 20 має ряд нових можливостей, які описано детальніше нижче.

Magnum M10, Magnum M20 — автосигналізації нового покоління!
Magnum M10, Magnum M20 — автосигналізації нового покоління!

Перед тим як презентувати окремі функції та окремі моделі охоронних систем варто познайомити споживачів з загальними змінами які відбуваються з оновленим модельним рядом, з новими політиками компанії виробника для забезпечення зручного та ефективного користування пристроями нашого виробництва.

1. Нова серія автомобільних охоронних систем з легкістю володіє багатьма мовами. Серед них українська, російська, англійська, німецька та, за бажанням та замовленням дилера, будь яка мова світу. Звісно що з виробництва охоронна система Magnum, як справжня українка, розмовляє українською, але для налаштування іншої мови достатньо надіслати лише СМС-повідомлення.

2. Сучасні автомобілі майже всі мають цифрову CAN-шину. Без заперечень це зручно, безпечно та ефективно при підключенні та користуванні додатковим обладнанням. Починаючі з нової серії всі моделі охоронних систем Magnum мають можливість підключення на автомобіль через САN модуль до інтегрованої цифрової CAN шини.

3. І хоча більшість користувачів не відчувають прямих переваг охоронної системи підключеної через СAN шину автомобіля, але фахові установники безперечно оцінять зручність у встановленні. Вимогами сучасної авто електроніки CAN модуль входить до обов’язкового мінімуму функцій у будь якій сучасній охоронній системі. Для зручності та забезпечення можливості оптимізації цінової пропозиції в охоронних системах Magnum CAN модуль виконано у зовнішньому корпусі. В нових моделях конструкторське бюро виробника «МСС Україна» передбачила можливість адаптації охоронних систем при роботі з іншими виробниками CAN модулів та з без ключовими обхідниками іммобилайзеру.

4. Переконливою перевагою у сучасному світі технологій залишається здатність до навчання та отримання нових можливостей. В новій серії охоронних систем передбачена можливість оновлення програмного забезпечення віддалено за допомогою технології GPRS передачі даних. Відтепер всі моделі оновлюються дистанційно за командою власника охоронної системи. Навіть у найпростішій моделі закладена здатність оновлювати програмне забезпечення і зроблено це не випадково, отже виробник заклав значно більше можливостей з перспективою на майбутній розвиток функцій Вашої системи.

5. Більшість сучасних автомобілів мають додаткове обладнання, яке забезпечує зручності користування автомобілем. Корисно коли охоронна система також має можливості керувати цим додатковим обладнанням. Magnum забезпечує можливості віддаленого керування передпусковим підігрівачем через CAN шину автомобіля та іншим обладнанням автомобіля.

6. Для зручного керування охоронною системою у аварійних випадках розробники Magnum запропонували також інший підхід. Справа в тому, що введення персонального коду системи за допомогою зміни статусів запалювання автомобіля на деяких автомобілях з сучасною електронікою стало майже неможливим. Magnum нової серії укомплектовано кнопкою «Валет» для забезпечення введення ПІН коду системи у випадку розблокування системи, чи взяття (зняття) в охорону без брелоків та без мобільного телефону у аварійних випадках. За допомогою секретної кнопки навіть не професійні користувачі зможуть ввести ПІН код системи та виконати необхідні дії у аварійних випадках без допомоги установників або сторонніх осіб.

7. На численній прохання користувачів охоронних систем Magnum розробники забезпечили зручний та безпечний спосіб зміни ПІН коду системи. Для зміни ПІН коду системи зареєстрований автовласник відправить лише SMS повідомленя зі свого мобільного телефону з новим ПІН кодом системи, який буде відомий тільки власнику та забезпечить охорону доступу до системи від сторонніх осіб.

8. Певних позитивних змін зазнав і радіоканал зв’язку охоронної системи з брелоками автовласника. Значно оптимізована робота радіоканалу, що забезпечує стабільність радіозв’язку навіть у складних умовах.

9. Відтепер охоронні системи Magnum нової серії для GSM зв’язку використовують MicroSIM.
Певна оптимізація надійності мобільного зв’язку також виконана в охоронних системах та дозволить залишитись системі на зв’язку з власником навіть якщо в частині бортової мережі авто виникли проблеми, але напруга GSM модуля залишиться стабілізованою.

10. Слід звернути увагу на габаритні розміри центрального блоку охоронної системи Magnum. Використання найсучасніших комплектуючих дозволило значно зменшити габарити центрального блоку при збільшенні можливостей та функціоналу. Також у новій серії використовуються нові роз`єми для джгутів проводів, що беззаперечно зручно для установників, оскільки в сучасних автомобілях, як правило, вільного місця для додаткового обладнання обмаль.

11.Серед нагальних потреб установників та вибагливих клієнтів – забезпечити ефективний захист авто під час угону за допомогою блокування двигуна. Сучасні автомобілі дуже вибагливі до використання блокування двигуна, але і це питання вирішується «інтелектуальними» блокуваннями двигуна, запропонованим у новій серії Magnum. Зловмисникам, які бажають поживитися на чужому майні, доведеться не солодко під час угону з «інтелектуальним» блокуванням.

12. Більшість необхідних налаштувань охоронної системи вже здійснено у заводських параметрах, але для індивідуальних змін у таблицях програмування достатньо надіслати декілька SMS-повідомлень

Безперечно, у даній короткій презентації не оглянуті всі можливості та переваги нової серії Magnum, але представлені спільні принципові зміни які наявні навіть у найпростіших моделях нової серії.

Обирайте нові можливості охоронної системи українського виробництва вже сьогодні.

Купити автосигналізацію Magnum можна на 130.com.ua