Оновлення прошивки охоронних систем Magnum — березень 2018

Оновлення прошивки охоронних систем Magnum — березень 2018

Сообщение 130.com.ua » 23 мар 2018, 14:37

Компанія МСС пропонує чергове оновлення мікропрограми для охоронних систем Magnum M10, M20, S10, S20.

Які нові функції та можливості передбачені у 12-й версії програмного забезпечення:

— Реалізовано налаштування сповіщень про статуси охоронної системи через мобільні додатки «Magnum GSM Car Alarm System». Власник авто тепер може самостійно дуже просто через мобільний додаток налаштувати сповіщення за власними бажаннями. При спрацюванні тривоги, при розряді акумулятору або при кожному знятті з охорони, власник автомобіля може за особистими налаштуваннями обирати як зручно його проінформувати у всіх можливих комбінаціях СМС та (або) голосового повідомлення. Коригувати час короткого дзвінка при знятті з охорони відтепер значно легше — просто задати час в додатку. Власники авто, які мали бажання отримувати інформування про спрацювання попереджувальних зон датчиків – відтепер також просто налаштовують яким чином це відбувається (СМС або голосовий зв’язок). Регулювання суми коштів на рахунку мобільного оператора, при досягненні якої автовласник отримає нагадування про необхідність поповнення рахунку для безперебійного зв’язку з автомобілем. Для тих, хто використовує автоматичний чи дистанційний запуск двигуна маємо можливість повідомлювати автовласника за допомогою СМС.

— Забезпечена можливість валідації (ідентифікації) власника для дозволу поїздки за допомогою штатних кнопок автомобіля, які видимі через CAN шину автомобіля. Все дуже просто перед поїздкою власник автомобіля натискає певну кількість раз на визначені штатні кнопки та у визначеній комбінації і саме після цього отримає дозвіл на поїздку. Якщо за кермо сів зловмисник або не уповноважена власником особа, що не знає секретних комбінацій натискань, — двигун не буде запущено, а поїздка неможлива (інструкцію див.вкладення).

— Вдосконалено алгоритми блокування двигуна з наданням можливості введення ПІН коду власником. Два незалежних алгоритму блокування значно ускладнює можливості угону автомобіля, адже якщо зловмисник нейтралізує перше блокування (наприклад по запалюванню), то має стикнутися з блокуванням у незручний для нього час (наприклад на початку руху).

— Реалізовано алгоритм роботи входу Зона 1 та Зона 2 для встановлення додаткових датчиків сторонніх виробників.

— Оптимізовані алгоритми роботи у випадку глушіння GSM сигналу, гарантоване отримання СМС повідомлення про час використання пристрою для глушіння після відновлення зв’язку.

— Оптимізована робота датчиків при відкритті багажнику для запобігання помилкових спрацювань.

— Інші незначні роботи по оптимізації якості зв’язку та алгоритмів дії сигналізації у різних випадках та на різних автомобілях.

Для установників охоронних систем Magnum ми забезпечили такі самі алгоритми повернення до заводських налаштувань які були в попередніх версіях охоронних систем (запалювання/двері/капот, або через кнопку «Валет»).

Ми продовжуємо вдосконалювати наші охороні системи для зручності у користуванні та встановленні. Слідкуйте за нашими новинами.

Купити автосигналізації Magnum можно на 130.com.ua.
Оновлення прошивки охоронних систем Magnum — березень 2018
Аватара пользователя
 
Сообщения: 1420
Зарегистрирован: 26 авг 2011, 17:18

Ответ: Оновлення прошивки охоронних систем Magnum — березень

Сообщение 130.com.ua » 23 мар 2018, 14:43

Валідація штатними кнопками

Якщо запрограмована функція «Валідація», то кожного разу після зняття системи з охорони і включення запалювання для відміни блокування двигуна необхідно буде протягом встановленого часу натиснути одну або дві штатні кнопки керування магнітолою на кермі. Якщо валідація не буде виконана, то двигун заблокується — світлодіод буде постійно світитися. Розблокування двигуна можливе буде після введення повного персонального коду.
Примітка: Послідовність натискання на штатні кнопки керування повинна бути заздалегідь запрограмована майстром—установником.

Програмування параметрів Валідації

Оновлення прошивки охоронних систем Magnum — березень 2018

Навчання штатних кнопок для Валідації

У випадку використання функції «Валідація» необхідно виконати апаратне підключення до штатних кнопок та запрограмувати їх напругу.
Якщо охоронна система підключена з використанням CAN-модуля, що містить інформацію про штатні кнопки, то використовувати входи Валідація 1 та Валідація 2 немає необхідності – необхідні сигнали будуть зчитані з CAN-шини автомобіля.

Навчання системи алгоритму Валідації:

1. Відкрити капот у вимкненому режимі охорони і залишити його відкритим.
2. Включити запалювання — через секунду індикаторний світлодіод системи короткими спалахами почне порозрядно відраховувати цифри персонального коду.
3. Ввести персональний код — система подасть 3 коротких звукових сигнали.
4. Для вибору підрозділу «Навчання системи алгоритму Валідації» — 3 рази натиснути кнопку Валет — система подасть 3 довгих сигнали сиреною і перейде в режим навчання послідовності натискання штатних кнопок — світлодіод системи почне постійно світитися.
5. Натиснути одну або дві кнопки (послідовно з інтервалом не більше 5 секунд) — кожне натискання буде підтверджуватися тимчасовим згасненням світлодіоду системи. На цьому етапі система визначає які саме кнопки будуть натискатися.
Якщо після натискання на кнопку світлодіод тимчасово не гасне — система її не може визначити.
6. Після натискання другої кнопки (або після закінчення 5 секунд) система перейде до етапу програмування кількості та послідовності натискань на визначені кнопки — світлодіод системи почне блимати. Виконайте та запам’ятайте послідовність з декількох натискань на цих кнопках. Після 5 секунд від останнього натискання світлодіод системи згасне — навчання системи алгоритму Валідації виконано.
7. Для перевірки встановленої послідовності повторіть її не виходячи з режиму програмування. Якщо послідовність натискань виконано правильно — світлодіод системи коротко спалахне. Якщо послідовність невірна, світлодіод системи спалахне вдвічі довше.
8. Для виходу з режиму — вимкнути запалювання або закрити капот.
Оновлення прошивки охоронних систем Magnum — березень 2018
Аватара пользователя
130.com.ua
 
Сообщения: 1420
Зарегистрирован: 26 авг 2011, 17:18


Вернуться в Охранные системы

Ветка создана по теме: Автосигнализации и охранные системы для автомобиля — советы по выбору автосигнализации от экспертов. Анонсы новых систем для защиты авто. © «130.ЮА»